blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Proces zamawiania
 1. Wstępna kalkulacja

Pierwszym etapem jest wykonanie wstępnej kalkulacji. Żeby móc ją wykonać niezbędne są następujące informacje:

 • rodzaj wybranego przez Państwa kamienia
 • wymiary blatów oraz miejsce ich obróbki
 • rodzaj obróbki widocznych krawędzi
 • sposób montażu zlewu (nakładany, licowany, podwieszany)
 • sposób montażu płyty grzewczej (licowana, nakładana)
 • lokalizacja ewentualnego montażu blatów
 • inne dodatkowe informacje   

Na podstawie tych informacji można wykonać wstępną kalkulację, która zostanie sprecyzowana po dokonaniu pomiaru. Wycena może być wykonana w siedzibie firmy lub wysłana w odpowiedzi na zapytanie drogą mailową. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza dostępnego na stronie.

 1. Pomiar

Przed dokonaniem pomiaru klient musi dokonać wpłaty 40% wartości zlecenia celem jego otwarcia. Przed przyjazdem ekipy montażowej meble muszą być zamontowane a sprzęty AGD powinny znajdować się na swoich miejscach. Zlew i płyta grzewcza także powinny być przygotowane do ewentualnego zabrania na zakład. W przypadku istniejącego starego blatu, musi zostać on zdemontowany przed przyjazdem naszych montażystów. Wszelkie informacje bądź szczegóły techniczne można ustalić z naszą ekipa montażową, która służy Państwu fachowym doradztwem.

 1. Wykonanie blatów

Po ustaleniu wszystkich szczegółów oraz wpłacie wymaganej zaliczki blaty poddawane są procesowi obróbki. Po ich wykonaniu na życzenie klienta są one impregnowane. Przed montażem Państwo zapraszani są do naszej siedziby w celu weryfikacji poprawności wykonania blatów oraz ustalenia terminu montażu. Należy także dopłacić pozostałą kwotę (wartość wykonania blatów).

 1. Montaż

Po ustaleniu terminu montażu blatów nasza ekipa udaje się do Państwa wraz z wykonanymi blatami. Po wykonaniu usługi pozostałą wartość zlecenia (wartość montażu) należy zapłacić montażystom.

UWAGA: Nasza Firma nie wykonuje podłączeń hydraulicznych oraz elektrycznych.