blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Pielęgnacja blatów

Nasza Firma posiada w swojej ofercie szereg różnego rodzaju specjalistycznych środków chemicznych do pielęgnacji blatów kamiennych. Zaliczamy do nich:

- Impregnaty do kamienia – są one niezbędne przy zabezpieczaniu każdego rodzaju kamienia naturalnego. Dzięki impregnatom kamień zyskuje warstwę ochronną, która zabezpiecza go przed wsiąkaniem różnego rodzaju substancji. Jakość impregnatów do kamienia ma szczególne znaczenie przy zabezpieczaniu blatów kuchennych, które najbardziej narażone są na powstawanie zabrudzeń. Dzięki naszym impregnatom nawet najbardziej chłonny materiał będzie miał wysoką odporność na zaplamienia.

- Środki do pielęgnacji kamienia – Żeby utrzymać zaimpregnowane elementy kamienne ( szczególnie blaty kuchenne) należy regularnie używać środków do pielęgnacji kamieni. W naszej ofercie znajdą Państwo środki przeznaczone bezpośrednio do tych celów. Zaliczamy do nich płyny do codziennej pielęgnacji, płyny do mycia pielęgnacyjnego oraz pasty do nabłyszczania kamienia.

- Środki do usuwania plam – Każdy kamień (impregnacja zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstawania plam, ale nie wyklucza go) jest narażony na powstawanie plam. Dlatego producenci środków chemicznych do kamienia stworzyli specjalistyczne środki do kamienia. Zaliczamy do nich: środki do usuwania rdzy, środki do usuwania oleju, produkty do usuwania resztek cementu, środki do czyszczenia plam powstałych z produktów spożywczych, produkty do usuwania pozostałych warstw po starych impregnatach, woskach itp. Posiadamy także w swojej ofercie środki do usuwania alg, grzybów i innych bakterii. Osobną grupę stanowią środki do usuwania graffiti.

- Środki do pogłębiania koloru – z niektórych kamieni można na życzenie klienta wyciągnąć barwę poprzez zastosowanie środków do pogłębiana koloru. Dzięki tym preparatom kamień zyskuje wyraźniejszą barwę i bardziej intensywny kolor.