blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Blaty kamienne

blaty kamienneBlaty kamienne spełniają bardzo często funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu i są doskonałym dopełnieniem aranżacji kuchni, łazienki lub innego wnętrza. Niepowtarzalne wzory i kolory każdego blatu kamiennego decydują o jego wyjątkowym wyglądzie. Kamień to materiał niemal niezniszczalny, który będzie cieszyć swoim pięknem przez wiele lat.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie obróbki kamienia naturalnego. Szczególną wagę przywiązujemy do precyzji i jakości wykonania elementów z kamienia. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiedniego kamienia. Szeroki wybór kamienia, pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy wstanie zrealizować każdy projekt.

 

blaty kamienneKamień naturalny polecany jest do wyrobu blatów kuchennych, blatów łazienkowych. Naturalne właściwości kamieni i ich praktycznie niepowtarzalna kolorystyka czynią blaty kamienne wyposażeniem, które doskonale sprawdza się w codziennym użytku i jednocześnie jest wspaniałym elementem dekoracyjnym. Szeroki wybór faktur i kolorów a także różne możliwości wykończenia blatów sprawiają, że każdy Klient znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

Najlepszym kamieniem na blaty kuchenne i łazienkowe jest granit. Jest on odporny na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji chemicznych. Blaty z marmuru rzadziej stosowane są w kuchni, ponieważ łatwo się plamią, rysują i po pewnym czasie matowieją. Natomiast doskonale sprawdzają się w łazienkach.

Nasz zakład kamieniarski dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obróbki kamienia ma możliwość nadania każdemu blatowi kamiennemu niemal każdej formy np. łuków, frezów i innych kształtów zasugerowanych przez projektanta lub Klienta.