blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Blaty granitowe

blaty granitoweKamień jest naturalnym materiałem i dlatego jest ceniony jako wykończenie w domach i mieszkaniach a także innych budynkach. We wnętrzach coraz popularniejszą formą wykończenia jest kamień granitowy. Blaty granitowe zyskują coraz większą popularność. Blaty granitowe są odporne na ścieranie, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne i zaplamienia. Granit jest również kamieniem o znikomej nasiąkliwości. Nie wchłania tłuszczów, dlatego robi się z niego blaty kuchenne. Jest całkowicie odporny na działanie wilgoci.

blaty granitowe w kuchniBlaty granitowe doskonale nadają się do wykorzystania w kuchniach, gdzie występuje wiele substancji (np. kwas z cytryny, sól, duża ilość wody). Substancje te mogą w przypadku blatów z innych rodzajów kamienia zmienić ich barwę lub strukturę. Dodatkowo duża twardość blatów granitowych powoduje, że nie uszkodzą ich noże używane do potraw ani inne ostre narzędzia.

Oferujemy naszym Klientom blaty granitowe w wielu kolorach, o różnej grubości ziaren, w wielu fakturach i po odpowiednim wykończeniu zgodnym z życzeniem Klienta.