blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Blaty kuchenne pozostałe

blaty kuchenne nowoczesneOferta naszej firmy obejmuje blaty kuchenne wykonane z innych rodzajów kamieni, każdy w wielu kolorach i fakturach. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń do obróbki kamienia jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Kwarco-granity zwane inaczej konglomeratami kwarcowymi coraz częściej  znajdują zastosowanie jako blaty kuchenne lub łazienkowe. Dzięki dużej zawartości kwarcu w jego składzie materiał ten cechuje się wysoką odpornością na zarysowania oraz uszkodzenia. Kwarco-granit nie jest nasiąkliwy dzięki czemu jest odporny na powstawanie różnego rodzaju plam.

Poprzez zastosowanie wielu kolorowych domieszek do spoiw kamienie te posiadają wiele ciekawych wzorów oraz barw, które w przypadku kamieni naturalnych są niejednokrotnie nieosiągalne.

Tak samo jak w przypadku granitów dzięki swoim własnościom na blatach wykonanych z konglomeratu kwarcowego posiłki można przygotowywać bezpośrednio na nich.

Ze szczegółową ofertą kamieni i konglomeratów kamiennych oraz świadczonych przez nas usług zapoznają Państwa nasi pracownicy w siedzibie firmy.

Nasi pracownicy dokonają szczegółowych pomiarów i dokonają wyceny. Następnie przedstawią Państwu projekt, na podstawie którego wykonają gotowe do zamontowania blaty kuchenne z wybranego uprzednio przez Państwa kamienia. Wykonane przez nas blaty zostaną profesjonalnie i szybko zamontowane.