blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków+48 884 800 116
blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków blaty kamienne, blaty kuchenne Kraków

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Blaty łazienkowe granitowe

blaty łazienkowe granitoweGranit jest kamieniem naturalnym najczęściej stosowanym do wyrobu wszelkiego rodzaju blatów. Granit znajduje także szerokie zastosowanie w wyposażeniu łazienek. Wykonuje się z niego blaty łazienkowe, okładziny ścian, posadzek, obudowy wanien i inne elementy wykończenia, które nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Granitowe blaty łazienkowe są niezwykle odporne na każdego typu uszkodzenia. Blaty granitowe są odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i na działanie szkodliwych środków chemicznych.

 

blaty łazienkowe z granitu

 

Blat w łazience spełnia także funkcję dekoracyjną. Granit to kamień o budowie złożonej z wielu minerałów, które sprawiają, że blat z niego wykonany ma niepowtarzalną strukturę w szerokiej palecie kolorów. Powierzchnię blatu granitowego można łatwo wypolerować, co sprawia, że blat będzie zwracającą uwagę ozdobą łazienki. Dodatkowo gładka powierzchnia ułatwi codzienną pielęgnację blatu.

 

Blaty łazienkowe z granitu możemy wykonać według indywidualnego projektu Klienta. Dobierzemy odpowiedni rodzaj płyty o unikalnym ubarwieniu. Na życzenie Klienta możemy pogrubić blat poprzez zastosowanie różnej grubości podklejek. Umywalka łazienkowa może być zamontowana na blacie lub powieszona pod blatem. Istnieje możliwość ekskluzywnego wykończenia krawędzi i wykonania dodatkowych cokołów.